Négylevelű lóherével díszített karkötő, arany ékszer
247.073 Ft

Négylevelű lóherével díszített karkötő, arany ékszer

Szikrázóan csillogó négylevelű lóhere betétes karkötőnk kedvelt szerencsehozó kabala ékszer, ennek oka az is lehet, hogy ebben az ékszerben egyesül a szépség és az évszázadok óta a szerencse jelképeként számon tartott négylevelű lóhere misztikuma.

- Sárga arany karkötők - Négylevelű lóherével díszített karkötő, arany ékszer
Kívánságlistára teszem
Átlagos értékelés: (1)
Súly: 2,76
Elérhetőség: Előrendelhető
Cikkszám: h2906
Szállítási díj: Ingyenes
247.073 Ft

Leírás

A lóhere szimbólum már a kereszténység előtt is létezett, szerencsehozó hírében állt, , amit egyfelől ritkaságával, másrészről kereszt alakjával magyaráznak, már a görögök is viselték.

Ezt az arany négylevelű lóherés karkötőt ajánljuk minden jó szerencsére vágyó embernek.

Az arany lóhere medálok átmérője : 10 mm

A karkötő díszítése: lóhere medálok csillogó kagylóhéj betétekkel

Az arany karkötő hosszúsága 20 cm 18 cm-nél bekapcsolási lehetőséget nyújt egy plussz karika

Fémjelzés: az arany ékszerek minden esetben 585 ezrelék finomságúak, illetve 14 karátosak. A 1 gramm feletti arany ékszerek minden esetben a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal ( mai nevén BFKH ) által fémjelzettek.

Tisztelt vásárlók! Az 50000.- azaz ötvenezer forintnál magasabb értékű rendeléseket előreutalás megérkezése után tudjuk készíteni és postázni 1-5 napon belül. 

Vélemények

5.00
1 értékelés
1
0
0
0
0
Írja meg véleményét!
2025. 08. 28.
Kedves Szilvia!
Gyönyörű a karkötő, amit rendeltem!
A kép nem adta vissza azt, amit a
valóságban látok!
Nagyon szépen köszönöm!
További szép napot kívánok!